Rektorský sportovní den a Narozeniny VŠE, 25.4., koleje Jarov

Ve čtvrtek 25. dubna se koná tradiční Rektorský sportovní den, na který navazuje velký studentský festival – Narozeniny VŠE.

Celý den provází Souboj fakult – soutěž mezi jednotlivými fakultami – každý může pro tu svou získat hodně bodů účastí v různých aktivitách a soutěžích – přijď a přibliž svou fakultu k vítězství!

Rektorský sportovní den už tradičně v dopoledních hodinách přináší turnaje a soutěže pořádané Centrem tělesné výchovy a sportu. Připraveny jsou také zajímavé výlety. Účastí na turnajích pořádaných CTVS mohou studenti své fakultě přinést první body v Souboji fakult. Partnerem sportovního dne je SÚZ VŠE.

Odpoledne se areál kolejí na Jarově stane dějištěm studentského festivalu Narozeniny VŠE, na němž zahrají tři super kapely – ČáraWhat the Funk a Wotazník. Chybět nebudou studentské spolky – více než dvacet z nich si připravilo aktivity, na kterých můžete získat další body do Souboje fakult. Kromě toho se můžete těšit na několik klání v Souboji, kde se utkají zástupci vašich fakult přímo na stage! Těšit se můžete také na plno skvělého jídla, a ještě více dobrého piva. Partnery Narozenin VŠE je Eventové centrum VŠESÚZ VŠE.

Narozeniny si nedokážeme představit bez proslovu rektora VŠE a krájení narozeninového dortu.

Obhájí letos FFÚ své vítězství v Souboji fakult, nebo ji jiná fakulta sesadí z pomyslného trůnu? První body pro svou fakultu můžete získat už nyní registrací na narozeninyvse.cz.

PROGRAM AKCE / PROGRAM OF THE EVENT

14:30 – Otevření areálu / Opening of the campus
15:10 – Zahájení Souboje fakult / Faculty Battle: Opening ceremony
15:30 – Souboj siláků a silaček / Faculty Battle: Strongmen and Strongwomen