Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Vyhodnocení soutěží, studentský koncert

Dne 11.dubna proběhalo předávání cen za nejpořádnější buňku. Za vítěznou buňku č. 24, převzala cenu slečna Petráňová Kateřina Bc., 24D. Aby to nebylo líto chlapcům, tak jsme vyhodnotili i nejpořádnější klučičí buňku. S velkým překvapením, cenu útěchy získala buňka 84, cenu převzal Filip Kerhart Bc., 84 A.

no images were found

Investiční a stavební oddělení vyhodnotilo spotřeby energií za měsíc prosinec 2016 a odmění buňku a pokoj s nejmenší spotřebou. Největší měsíční spotřeba byla 3 851,- Kč na buňku a nejmenší spotřeba byla 1 786.- Kč na buňku. Buňka 54, která měla nejmenší spotřebu energií v přepočtu na jednoho ubytovaného bude odměněna sladkým překvapením a navíc studenti z pokoje 54A budou odměněni každý lahví sektu jako pokoj s nejmenší spotřebou energií z celé koleje!

no images were found

Investiční a stavební oddělení vyhodnotilo spotřeby energií za měsíc listopad 2016 a rozhodlo se odměnit buňku a pokoj s nejmenší spotřebou. Největší měsíční spotřeba byla 3 551,- Kč na buňku a nejmenší spotřeba byla 1 631.- Kč na buňku. Buňka 94, která měla nejmenší spotřebu energií byla odměněna sladkým překvapením a navíc slečny z pokoje 94D byly odměněny každá lahví sektu jako pokoj s nejmenší spotřebou energií z celé koleje!

no images were found

Studentský koncert

no images were found